Kurortinis miestelis netoli Barselonos

Ypač puikiu pasirinkimu trumpoms ar ilgoms jūsų atostogoms gali tapti Barselonos regionas, turintis 3 puikias pakrantes, o kiekvienoje iš jų – nuostabūs kurortai bei, žinoma, pats Barselonos miestas, apibūdinamas kaip ypač kosmopolitiškas, įvairiaspalvis bei užtikrinantis skonių, vaizdų ir net nuotaikų įvairovę.

Kol kas siūlome susipažinti su geriausiais Barselonos regiono kurortais, o vėliau aptarsime ir tai, ką galite surasti Barselonos mieste. Barselonos regione – 3 žavios pakrantės: Kosta Bravą, Koste de Barselona ir Kosta Dorada, iš kurių kiekviena turi puikių kurortų – tikrų perlų atostogauti norintiems žmonėms. Kosta Bravos indėlis jūsų atostogoms – Tosa de Maras, Loret de Maras, Blanesas. Sužinokite daugiau apie kiekvieną iš jų.

Tosa de Maras

Atsižvelgiant į tai, kad šiame kurorte nėra daug triukšmingų barų, naktinių klubų bei kitų pasilinksminimo vietų, nesunku suprasti, kodėl būtent ši vietovė puikiai tinka atostogoms su mažais vaikais ar senjorams, o taip pat ir tiems, kurie išsiilgę ramybės. Iš kitų kurortų, Tosa de Maras išsiskiria savo garsenybe – miestu mieste arba Vila Vella. Tai yra vienintelis visoje Katalonijos pakrantėje išlikęs viduramžių įtvirtinimų pavyzdys ir tuo pačiu puiki proga prisiliesti prie senovės istorijos.

Loret de Maras

Loret de Maras lenkia tiek Tosa de Marą, tiek Blanesą, ir savo dydžiu, ir siūlomomis galimybėmis. Taigi, čia jūsų laukia didžiausias viešbučių, prekybos centrų, kavinių, restoranų, barų, pramogų, o taip pat ir pasilinksminimo vietų pasirinkimas. Tačiau tai – dar ne viskas: gausu vietų, kurių lankymui turėtumėte atrasti laiko.

Platja de Lloret ir Platja de Fenals – paplūdimiai, kurie yra apdovanoti Mėlynosiomis vėliavomis. Be to, iš jų atsiveria kerintys vaizdai.

Sant Joan pilis – ji matė labai daug: ne vieną kartą teko nukentėjo dėl įvairiausių stichijų, tačiau kiekvieną kartą buvo restauruojama, tad ir šių dienų turistai gali mėgautis jos didingu grožiu. 1949 metais pripažinta kultūros paveldu.

Santa Clotilde sodas – ar įmanoma Italiją pamatyti Ispanijoje? Taip, užsukite į sodą – pasigrožėsite nuostabiais vaizdais bei išvysite italų renesanso stilių.

Blanesas

Iš nedidelio žvejų kaimelio, Blanesas virto jaukiu kurortiniu miesteliu, kuriame rasite ir patogų viešbutį, ir jaukią kavinaitę popiečio kavai, ir prašmatnų restoraną prabangiai vakarienei. Taip pat čia įsikūręs žvejų uostas, todėl miestelio gyventojams bei svečiams kiekvieną dieną tiekiamos aukščiausios kokybės jūros gėrybės. O ir lankytinų vietų netrūksta:

Botanic Marimurtra sodas – vienas gražiausių Europoje, todėl nepraleiskite galimybės palepinti savo akis nuostabiais vaizdais.

Playa de Blanes paplūdimys – tobula vieta poilsiui prie jūros kartu su vaikais, yra įrengta ir jiems skirta žaidimų aikštelė.

San Juan fontanas – sakoma, kad, jei sugalvosite norą prie šio fontano, tai jis būtinai išsipildys. Tad būtinai patikrinkite, ar tai iš tiesų veikia.

Malgrat de Mar kurortas Ispanijoje

Koste de Barselona jūsų atostogoms taip pat dovanoja daug puikių pasirinkimų: Maresme, Malgrat de Maras, Santa Suzana, Pineda de Maras, Kalelja. Kaip nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tiktų jūsų atostogoms? Susipažinkite su aprašymais ir galbūt sprendimą priimti bus kur kas lengviau.

Maresme

Kadaise čia gyveno žvejai bei valstiečiai, o šiandien – gražu, patogu, jauku, mielai ir širdžiai, ir sielai. Netrūksta ir viešbučių, ir maitinimo įstaigų, ir turtingų rezidencijų. Paplūdimiai, turintys sidabro spalvos smėlį; tyras it krištolas vanduo; svajingos jūros pakrantės sukuria tobulą peizažą, idealiai papildysiantį jūsų atostogas. Tačiau šioje vietoje, kerinčių vaizdų dėka, atsigaus ne tik jūsų siela, bet ir kūnas, kadangi čia vyrauja minkštas klimatas, puikiai pagerinantis organizmo būklę bei savijautą.

Malgrat de Maras

Jei svajojate apie ramias ir jaukias atostogas, tai Malgrat de Maras yra tam puikiai tinkanti vieta. Čia nerasite nei paryčiais užsidarančių naktinių klubų, nei kitų vietų, kuris mėgsta naktinio gyvenimo mylėtojai. Nepaisant to, reikėtų pažymėti, kad turizmas šiame miestelyje pradėtas vykdyti dar nuo 1960 metų, tad sukaupta patirtis – įspūdinga. Todėl galite būti tikri dėl savo atostogų kokybės bei patrauklumo. Miestelyje terapeutinis centras, kuris įkurtas ligoninėje, pastatytoje dar 1441 metais.

Santa Suzana

Ypač populiarus pasirinkimas tarp turistų, galbūt todėl, kad ir infrastruktūra jame yra išvystyta puikiai, ir lankytinų vietų netrūksta. Lankydamiesi šiame kurorte, būtinai pamatykite:

Castell de Can Rates – restauruoti įspūdingo grožio rūmai. Šiuo metu juose veikia meno ir kultūros centras, kuriame vyksta daug dėmesio vertų renginių. Taigi, jei į savo atostogų planus norite įtraukti ir vieną kitą kultūrinį renginį, tai ši vieta tikrai turės jums ką pasiūlyti.

Parque Natural de la Font del Boter – puiki vieta visiems estetikos mylėtojams. Čia išvysite įvairių rūšių tropinius augalus, karštąsias versme bei mineralinių vandenų šaltinius.

Galite išsinuomoti dviračių ar pasivažinėti traukinuku.

Pineda de Maras

Jei norite tradicinių atostogų, su puikiu viešbučiu, skaniu maistu restoranuose ar kavinėse, smagiais vakaro pasisėdėjimais baruose bei maloniu laiku, praleistu auksinio smėlio paplūdimiuose, tai Pineda de Maras visa tai jums gali pasiūlyti.

Kalelja

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuriam ypač svarbu kokybė atostogų metu, tai jūsų keliai turėtų vesti į Kalelją, kadangi būtent šis kurortas dėl siūlomos paslaugų ir kitų sprendimų kokybės, yra gavęs Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Miesto simbolis – švyturys pasitinka iš toli ir išlydi išvykstančius, o besisvečiuojantys šiame kurorte turėtų nepamiršti aplankyti ir architektūrinių paminklų, koplyčių bei bažnyčių.

Kosta Dorada kurortas Salou

Jei dar neišsirinkote atostogų vietos, tai apsvarstykite ir Kosta Dorados galimybę, nes būtent čia yra įsikūrę dar 3 puikūs kurortai, apie kuriuos tiesiog privalote sužinoti daugiau. Tai – La Pineda, Salou, Kambrilis

La Pineda

Pusiau juokais, pusiau rimtai būtų galima sakyti, kad jei mėgstate pušynus, tai savo atostogas turėtumėte praleisti La Pineda kurorte. Kurorto pavadinimas, kilo nuo žodžio pina, kuris reiškia pušis, ir, atrodo, buvo suteiktas ne veltui. Čia iš tiesų yra daug pušų bei pušynų, sukuriančią jaukią ramybės oazę jūsų atostogoms. Kadangi tai yra palyginti jaunas kurortas, čia gausu modernių viešbučių bei maitinimo įstaigų. Pineda drink – bulvaras, kuriame gausu barų, pasilinksminimo vietų, tad čia niekada netrūksta turistų. Taip pat verta užsukti ir į Pinar de Perruquet parką. Sakoma, kad jį įkurti įkvėpė svarbiausi elementai: vanduo, žemė, ugnis ir vėjas.

Salou

Jei ieškote vietos, kurioje galėtumėte pasilepinti auksiniais paplūdimais, tai šis jūsų noras tikrai išsipildys užsukus į Salou. Be jų, jūsų dėmesio vertos ir šios vietos:

Salou miesto parkas – puiki vieta pasivaikščioti, kuriai jaukumo ir grožio suteikia gėlės, pušys bei kiti augalai.

Port Aventura – vienas didžiausių visoje Europoje pramogų parkų, kurį kasmet aplanko apie 3 milijonus žmonių. Čia rasite net 4 viešbučius, didžiulį vandens parką ir dešimtis įvairių pramogų.

Grojantis fontanas – nustebins ir vaizdu, ir garsu.

Kambrilis

Dar vienas kurortinis miestelis, kuriame ne tik gražu, bet jauku, romantiška, tad netruksite būti apimti svajingos atostogų nuotaikos. Jame rasite keletą muziejų, kuriuose – buvęs vyno rūsys, daiktų, kurie buvo reikalingi gaminant vyną ar alyvų aliejų, ekspozicijos ir kiti, jūsų dėmesio verti kūriniai. Autentiškų pirkinių galite rasti viename iš kelių turgų.

Barselonos krantinė

Gražios pakrantės žavi jaukiais, mielais ir tvarkingais, komfortą žadančiais atostogų miesteliais, o kuo sužavėti gali spalvingoji Barselona? Ji taip pat turi kuo pasigirti ir nustebinti.

Barselona

Bene vienas ryškiausių objektų, kuris tikrai patrauks jūsų dėmesį, yra Šeimos bažnyčia arba tiesiog Sagrada Familia, kurią dar 19 amžiuje pradėjo statyti Antonio Gaudi ir iki šiol niekam nepavyko užbaigti šios misijos, tačiau tai netrukdo bažnyčią laikyti vienu svarbiausių miesto simbolių, o pastato grožis pavergia tiek savo vidumi, tiek išore. Antonio Gaudi – išskirtinė asmenybė, jo stilius – taip pat. Svečiuodamiesi Barselonoje galite išvysti ir kitus jo kūrinius La Pedrera – Casa Milà bei Casa Batlló. Užsukite ir į Katalonijos aikštę – svarbiausią ir didžiausią šiame mieste, apsuptą kavinėmis, barais, restoranais bei prekyvietėmis. Dar viena vieta – La Rambla. Tai – labiausiai turistų lankoma gatvė, tad čia gausu parduotuvių, maitinimo įstaigų, pramogų. Senamiestis Barri Gotic sužavės siauromis gatvelėmis, apgaubs paslaptimi ir išskirtine nuotaika. Plaça de Sant Jaume Aikštėje išvysite Barselonos Rotušę ir Katalonijos Vyriausybės rūmus. Na, o jei nuo šio miesto nutolsite 50 km, atsidursite išskirtinėje vietoje – ant Monserato kalno, kur yra įsikūręs garsusis Monserato vienuolynas. Šis vieta ne kartą nukentėjo dėl įvairių atakų bei karų, tačiau buvo kruopščiai restauruojama. Čia galite apžiūrėti renesansinę baziliką, vidinį kiemą, biblioteką ir kitus vienuolyno pastatus. Eksponuojamos įvairų skulptorių, rankraščių, paveikslų, daiktų, meno kūrinių ekspozicijos. Šalia vienuolynas – kalnas, nuo kurio atsiveria nuostabi Katalonijos panorama. Salvador Dali ir jo kūriniai – garsūs visame pasaulyje, o nutolę nuo Barselonos 120 km ir atsidūrę Figueres miestelyje, turėsite unikalią galimybę pamatyti, kur jis gimė, gyveno, kūrė bei mirė. Bent trumpam pabūkite vietoje, kurioje tiek daug laiko praleido ši išskirtinė asmenybė. Ant namo stogo padėtas didžiulis kiaušinis tik patikina, kad čia nuobodžiauti tikrai neteks.